Foorum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Foorum

 
 
PealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 KUI ON PROBLEEM, SIIS ME AITAME.

Go down 
3 posters
AutorTeade
MaZka
Admin



Postituste arv : 43
Registration date : 08/02/2007

KUI ON PROBLEEM, SIIS ME AITAME. Empty
PostitaminePealkiri: KUI ON PROBLEEM, SIIS ME AITAME.   KUI ON PROBLEEM, SIIS ME AITAME. Icon_minitime2/4/2007, 17:41

Kui sul on probleem, et kust saab non steami tõmmata, või cs jamab vms.
siis esita enda mured sellesse alagruppi ja üritan aidata sind 24 tunni jooksul Smile
Tagasi üles Go down
ryntz^^




Postituste arv : 4
Registration date : 02/04/2007

KUI ON PROBLEEM, SIIS ME AITAME. Empty
PostitaminePealkiri: ffs   KUI ON PROBLEEM, SIIS ME AITAME. Icon_minitime6/4/2007, 15:39

Naq ma ei saa Sas serveri naq ma n2en ,et k6ik inimesed on sees jne ,et server on lahti ja kui tahan minna sas servu ,siis poole laadimise pealt ütleb you have been banned from this server.....aga ma pole saanud banni


2kki mazka tee korda see:P Laughing
Tagasi üles Go down
MaZka
Admin



Postituste arv : 43
Registration date : 08/02/2007

KUI ON PROBLEEM, SIIS ME AITAME. Empty
PostitaminePealkiri: Re: KUI ON PROBLEEM, SIIS ME AITAME.   KUI ON PROBLEEM, SIIS ME AITAME. Icon_minitime7/4/2007, 19:22

ryntz^^ kirjutas:
Naq ma ei saa Sas serveri naq ma n2en ,et k6ik inimesed on sees jne ,et server on lahti ja kui tahan minna sas servu ,siis poole laadimise pealt ütleb you have been banned from this server.....aga ma pole saanud banni


2kki mazka tee korda see:P Laughing

DONE!!

kaisin admini paneelis ja ftp-s ning kustutasin ära failid mis tekkivad kui steamereid bannitakse Shocked ning tegin korda ära Very Happy!!!
Tagasi üles Go down
KristoEST




Postituste arv : 1
Registration date : 28/11/2007

KUI ON PROBLEEM, SIIS ME AITAME. Empty
PostitaminePealkiri: Botid   KUI ON PROBLEEM, SIIS ME AITAME. Icon_minitime28/11/2007, 22:31

Tere mul on siuke probleem et kui ma tahan serverisse sisse saada siis lööb kirja ette , et ''Invalid CD Key'' mida teha???


Ja veel , et kuidas botte panna saab kui ise ''Create Serverist'' üksi m2ngid???
Tagasi üles Go down
Sponsored content





KUI ON PROBLEEM, SIIS ME AITAME. Empty
PostitaminePealkiri: Re: KUI ON PROBLEEM, SIIS ME AITAME.   KUI ON PROBLEEM, SIIS ME AITAME. Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
KUI ON PROBLEEM, SIIS ME AITAME.
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Foorum :: Server Ja Muu :: Probleemid-
Hüppa: